''Cumhuriyetimizin 100. Yılında Bitki Islahında Yeni Yaklaşımlar ve Beklentiler” Paneli ve İstişare Toplantısı

''Cumhuriyetimizin 100. Yılında Bitki Islahında Yeni Yaklaşımlar ve Beklentiler” Paneli ve İstişare Toplantısı

 

Bitki Islahçıları Alt Birliği’nin (BİSAB) 21.01.2023 tarihinde Tekirdağ’da

“Cumhuriyetimizin 100. Yılında Bitki IslahındaYeni Yaklaşımlar ve Beklentiler” paneli ve İstişare Toplantısı düzenlemiştir.

   Bitki Islahçıları Alt Birliği’nin (BİSAB) 21.01.2023 tarihinde Tekirdağ DES OTELde Trakya’ da bulunan Özel Sektör Tarımsal Araştırma Kuruluşu” yetkisine sahip üyelerimizin katılım sağladığı “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Bitki IslahındaYeni Yaklaşımlar ve Beklentiler” paneli ve İstişare Toplantısı Düzenlemiştir.

Programa Trakyada bulunan üyelerimizden yaklaşık 40’ın üzerinde kişi katılım sağlamıştır. Program Yönetim Kurulu Başkanımız Selami YAZAR’ın açılış konuşmaları ile başlamıştır. Açılışta Trakya Kalkınma Ajanjı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN, Takirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay ÖCAL ve Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünden Alper Şahin Söz almışlardır.

Açılış Konuşmalarından sonra  Modaretörlüğünü Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Oğuz BİLGİN’in yaptığı “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Bitki IslahındaYeni Yaklaşımlar ve Beklentiler” “ başlamıştır. Doç. Dr. Necmi BEŞER, Dr. Halil SÜREK ve Dr. Mehmet İbrahim YILMAZ panelde konuşmacı olarak yer almışlardır.

Trakya’da bulunan üyelerimiz katılım sağladığı ve büyük ilgi gösterdikleri öğleden sonraki İstişare toplantısında karşılıklı olarak karşılaşılan problemler ve çözüm yolları ele alınmıştır.

TEKİRDAĞ 5

TEKİRDAĞ 2

TEKİRDAĞ 3

TEKİRDAĞ 5

TEKİRDAĞ 6

TEKİRDAĞ 1