TÜRKTOB

English

Sosyal Medyada
Birliğimiz

SEKTÖREL EĞİTİM SEFERBERLİĞİ BAŞLADI Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) 10 farklı konuda eğitim programı düzenliyor.

TÜRKİYE TOHUMCULAR BİRLİĞİNİN (TÜRKTOB) düzenlediği eğitim programları:

Tohumculuk Sektörü Ulusal Strateji Geliştirme Projesi kapsamında TÜRKTOB ve Alt Birlik çalışanları ve üyelerinin katılım sağlayabileceği eğitim programları oluşturulmuştur

Eğitimlere katılmak isteyen Alt Birlik çalışanları ve üyelerinin aşağıdaki linki kullanarak müracaat etmesi gerekmektedir. 

LİNK: 

https://turktob.org.tr/tr/sektorel-egitim-seferberligi

Eğitim konuları ve müracaat hakkındaki bilgilendirme üyelerimize e-posta yoluyla daha önce yapılmıştır. Aynı bilgiler aşağıda ve TÜRKTOB’un web sayfasında da bulunmaktadır.

Müracaatlar, eğitimin yapılacağı günden 45 gün önce sona erecektir. Katılımcılar konaklama ücretini ve günlük 50 TL katılım ücretini kendileri ödeyeceklerdir. Katılımcıların belirtilen otelde kalma zorunluluğu yoktur, ancak konaklamasını farklı yerde yapacak olan kursiyerlerin müracaat sırasında bildirmesi gerekmektedir.

Bir defada eğitime alınacak kişi sayısı eğitim programına göre değişebilmektedir. Maksimum sayıdan daha fazla müracaat olduğu takdirde müracaat tarihinin önceliği esas alınacak, diğer istekliler için daha sonraki tarihlerde aynı konuda eğitim programı düzenlenecektir.  

Eğitimler, Latanya Otel’de (Büklüm Sk. No:1 06660 Kavaklıdere/Çankaya/Ankara) yapılacaktır.

Konaklama bedelinin eğitim tarihinden en geç 20 gün önce ödenmesi, dekontun   müracaat son tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. (Aşağıdaki bulunan online kayıt linklerinde hesap numarası ve otomatik dekont gönderim mönüsü mevcuttur.)

Eğitim Faaliyet Çizelgesi: Aşağıdaki Tablodan ve TÜRKTOB linkinden elde edilebilir.

 

 EĞİTİM FAALİYET ÇİZELGESİ