TÜRKTOB

English

Sosyal Medyada
Birliğimiz

BİTKİ ISLAHI PROJE PAZARI ile ilgili duyuru

II. Uluslararası Bitki Islahı Kongresi ve EUCARPIA - Yağ ve Protein Bitkileri Bölümü Konferansı  etkinlikleri kapsamında  Bitki Islahı Proje Pazarı düzenlenecektir.

Akdeniz Üniversitesi, AKİŞMER TTM, BİSAB ve ATSO işbirliği ile ülkemizde Islah alanında ilk defa düzenlenecek Bitki Islahı Proje Pazarı (BIPP) ile,

•Ulusal ve uluslararası bitki ıslah çalışmalarının sergilenmesi,

•Islah faaliyetlerinin geliştirilmesi,

•Islah ve proje temelli uzun vadeli işbirliklerin temelinin atılması,...

•Ar-Ge projesi yapmak isteyen sanayi kuruluşlarının temsilcileri, üniversite öğretim üyeleri ve Ar-Ge Merkezleri ile teknopark araştırmacılarını bir araya getirerek Ar-Ge destek programlarına ortak proje önerisi sunmaları,

•Tarım sektörünün yüksek katma değerli üretim yapabilmesi,

•İhracatın sürdürülebilir kılınması, amaçlanmaktadır.

Ödüllü olarak düzenlenecek Bitki Islahı Proje Pazarına (BİPP) ıslah çalışmasının herhangi bir aşamasındaki fikriniz, projeniz yahut çeşidiniz ile katılabilirsiniz. Etkinlik kapsamında firmalar ile ortak projeler geliştirme, proje fikriniz kapsamında işbirlikleri geliştirme ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca farklı kurumlardan gelen proje sahipleri ile tanışarak ortak projeler geliştirebilirsiniz.

3 Kasım 2015’de II. Uluslararası Bitki Islahı Kongresi ve EUCARPIA – Yağ ve Protein Bitkileri Bölümü Konferansı’ nın da düzenleneceği Antalya Kremlin Palace Otel’de gerçekleştirilecek, bu alanda ilk olan etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

BİTKİ ISLAHI PROJE PAZARI ile ilgili detaylı bilgiye aşağıda belirtilen linkten ulaşabilirsiniz.

 (http://bipp.akdeniz.edu.tr/