TÜRKTOB

English

Sosyal Medyada
Birliğimiz

Alt Birliğimiz Tohumculuk Fuarı ve Tohum Ticareti Konferansında…

Alt Birliğimiz Tohumculuk Fuarı ve Tohum Ticareti Konferansında…

   Alt Birliğimiz Tohumculuk Fuarı ve Tohum Ticareti Konferansında…

                      Alt Birliğimiz Türkiye Tohumcular Birliğinin desteğiyle düzenlenen Türkiye Tohum Teknolojileri Fuarı’na katıldı. 3 gün süren fuar yoğun ilgi gördü. Yçnetim Kurulu Başkanımız   S.Ahmet Bağcı ve beraberindeki  BİSAB heyeti fuarda standı bulunan üyelerimizi ziyaret ederek başarılar diledi.

                  TÜRKTOB ve bağlı birliklerin yönetim, denetim, disiplin ve hakem kurullarının başkan ve üyelerinin bir bölümünün ve alt birliklerin genel sekreterlerinin katıldığı İstişare Toplantısı, TÜRKTOB Başkanı Yıldıray Gençer başkanlığında İstanbul’da yapıldı.

                 Toplantıda sektörün güncel sorunları, TÜRKTOB ve bağlı birliklerin çalışmaları ve ilişkileri gündeme geldi. Katılımcıların çözüm önerileri ile katkıda bulunduğu toplantı yaklaşık üç saat sürdü.

                 Ekonomik İşbirliği Ülkeleri Tohumcular Birliği (ECOSA) 6. Uluslararası Tohum Ticareti Konferansı İstanbul Fuar Merkezi konferans salonunda yapıldı.

                10-12 Ocak 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen ve katılımın yoğun olduğu konferansta, ECOSA üyesi ülkeler kendi tohumculuk sektörlerindeki son gelişmeleri diğer ülkelerle paylaştı.